Naprawa dachów Biała Podlaska

Naprawa dachu, remont lub po prostu serwis czeka raz na jakiś czas nawet najtrwalsze konstrukcje. Okrycie dachowe to najważniejsza ochrona każdego budynku mieszkalnego czy użytkowego. To on jako pierwszy chroni wnętrze budowli gdy pada śnieg, deszcz, grad, a temperatury w całym roku dynamicznie się zmieniają. Nie ulega wątpliwości, że jego konstrukcja i wszystkie elementy w niej użyte są podatne na warunki atmosferyczne i mogą się niszczyć czy zużywać. Jedną z naszych specjalizacji jest serwis dachów. Biała Podlaska może spać spokojnie bo jako eksperci w tej dziedzinie zajmiemy się każdą usterką niemal od razu.

Żadna usterka nam nie straszna – remonty dachów Biała Podlaska

Przecieka? Pojawiły się pęcherze? Widzisz pęknięcia? Nie musisz być znawcą branży, żeby zauważyć, że „coś jest nie tak” i stwierdzić, że pojawiły się zacieki, a pokrycie dachowe zmieniło kształt. Warto zacząć od profesjonalnych oględzin, by stwierdzić czy wystarczy remont (wszędzie tam, gdzie jest papa termozgrzewalna), czy trzeba zdecydować się na wymianę. Z tego rozwiązania korzysta się najczęściej przy dachówce. Demontujemy wtedy konstrukcję krytą zwykle blachodachówką i proponujemy nowe krycie, np. blachami modułowymi. Dla nas nie ma zaskakujących przypadków – przez lata pracy widzieliśmy już niemal wszystko!

Działamy lokalnie i skutecznie – Dachy Owerko

Gdy wykonujemy naprawy dachów Biała Podlaska i okolice to główny obszar naszego działania. Jesteśmy na wyciągnięcie ręki zawsze wtedy, gdy zauważysz niepokojące sygnały w wykonaniu swojego dachu. Nie bagatelizuj żadnej usterki – lepiej skonsultować się ze specjalistą niż czekać na rozwój wydarzeń i doprowadzić pokrycie dachowe do większej degradacji. Nikt z nas nie chciałby zauważyć któregoś dnia wielkiej plamy w salonie czy okropnych zacieków w łazience. Błędy w montażu czy słaba jakość materiałów użytych do konstrukcji to dalej niestety dość popularny wątek, więc nic dziwnego, że takie realizacje potrzebują od czasu do czasu rewizji. Może się ona skończyć serwisem albo naprawą. Każde z tych zadań leży w naszej kompetencji i zajmiemy się tym z najwyższą starannością. Zapraszamy do kontaktu!