Odśnieżanie dachów Biała Podlaska

Odśnieżanie dachów Biała Podlaska to jedna z najpopularniejszych usług, które zamawiają nasi klienci w okresie od (mniej więcej) października do lutego. O tym, że warto odśnieżać wie każdy, kto co roku zmaga się z kilogramami białego puchu na swoich podwórkach czy chodnikach, ale czasem zapominamy jak zaleganie śnieżnej masy może być niebezpieczne, szczególnie na dachach. W Dachy Owerko realizujemy usługę odśnieżania dachów stromych i płaskich przy użyciu specjalistycznych narzędzi, np. podnośnika koszowego. W Białej Podlaskiej zajmujemy się takimi zapytaniami niezwłocznie, ale w przypadku dalszych lokalizacji również jesteśmy w stanie pomóc.

Gdy zima da się we znaki… czyli dlaczego warto pamiętać o oczyszczeniu dachu

W branży dekarskiej pracujemy od lat. Konstruujemy, budujemy, izolujemy, dokonujemy renowacji i konsultacji, a zimą jedną z głównych usług jakie realizujemy jest odśnieżanie dachów. Cennik takiego zamówienia ustalamy z klientami indywidualnie, w zależności czy chodzi o standardowy budynek mieszkalny czy obszerny magazyn. O odśnieżanie warto zadbać od razu gdy spadnie śnieg, a temperatury są ujemne. Jeśli będziemy czekać, masa śnieżna stanie się cięższa, co wiąże się z większymi szkodami dla konstrukcji oraz wyższą ceną usługi. Należy pamiętać, że nie jest to tylko dobra wola właścicieli i zarządców nieruchomości, a wręcz obowiązek, którego niedopełnienie może skutkować nałożeniem kary. Przepisy prawa budowlanego określają to jako ważne z powodu zagrożeń dla konstrukcji budynków oraz ludzi i mienia.

Zadbaj o trwałość konstrukcji i bezpieczeństwo. Odśnieżanie dachu – cena, którą warto zapłacić

Ile kosztuje święty spokój? To bezcenna waluta, o którą tak często zabiegamy. Zalegający śnieg to duże ryzyko zawiewania i podciekania np. pod obróbki blacharskie głównie przy starych dachach. Jeśli posiadasz dom i chcesz spokojnej przeżyć zimowe miesiące, powinieneś wkalkulować w budżet usługę odśnieżania dachu. Dla bezpieczeństwa zarówno budynku jak i swoich bliskich. Warto zaangażować w ten proces profesjonalną ekipę, dlatego już teraz zapisz sobie nasz kontakt. Gdy tylko uznasz, że „napadało” już za dużo zadzwoń pod numer +48 794 077 709 i zamów odśnieżanie dachu. Cena będzie uzależniona od tego gdzie musimy dojechać, ale zajmiemy się Twoim problemem niezwłocznie.

Do usłyszenia!